Recenze

Zkušenosti a recenze našich autorů a zákazníků​
Nakladatelské služby, grafické práce, tisk a výroba knih

Až jednou O TOM jednou napíši a vydám knihu…

Tak ji už konečně napište. A vydejte. Víte, jaký je to pocit, když už je vytištěná kniha na světě? Vaše kniha? Nebojte se vydávání knih!

Mnoho začínajících autorů, kteří doposud nikdy nic nenapsali, vydalo svoji první knihu s námi. Jsme expresní nakladatelství a autoři nám stále přibývají! Přečtěte si i Vy jejich reakce a zkušenosti s vydáváním a přípravou knih vlastním nákladem u nás. I prvotina si zaslouží být udělaná dobře.

Nevíte-li jak na to, prostudujte si našeho průvodce, který Vás provede procesem přípravy knihy. Nebojte se zeptat, pokud něčemu nerozumíte.

Vydáváme pro jednotlivce, firmy, školy i instituce

Taktéž firmy, obce, nebo kulturní instituce jsou našimi zákazníky. Rádi jim knihy připravíme komplet „na klíč“ do tisku, nebo jen pomůžeme radou, jak na tu jejich knihu. Zkušenosti s tiskem a vydáváním knih máme již od roku 1994.

Zde jsou názory a zkušenosti našich autorů s tiskem knih u nás. Jejich reference a doporučení…

Využijte našich nakladatelských služeb!

Budeme Vám maximálně nápomocni. Přečtěte si zkušenosti a recenze našich zákazníků níže.

20. 3. 2024
Dobrý den,
Dnes jsem obdržel knihy, vyrobené z Vaší tiskárny. Jsem velmi spokojen, vše je přesně podle mých představ. Rád bych pochválil paní Ilonu Dobešovou, která mne jako samovydavatele trpělivě a profesionálně provedla celou přípravou mé knihy k tisku. To ona mne kdysi doslova krok za krokem naučila, jak knihu vydat. Bylo to ještě v Tigrisu v Holešově, po mé špatné zkušenosti u konkurence. Díky podpoře paní Dobešové to byla již třetí kniha, kterou jsem u Vás nechal vyrobit. Píšu dál, takže se na Vaši tiskárnu v budoucnu zase rád obrátím.
Děkuji za možnost ohlasu a přeji Vám hezké jarní dny. 

PhDr. Stanislav Hodouš, Prusinovice


28. 2. 2024
Dobrý den,
S TISKOVÝM EXPRESSEM jsem spolupracoval poprvé a byl jsem se vším velice spokojen. Několikrát jsem připomínkoval a vracel vznikající produkt a vždy jsem měl odezvu a bylo splněno vše, co jsem potřeboval. Včetně termínu dodání. Cena by mohla být nižší, ale jinak opravdu bez výhrad.
Děkuji.
Stanislav Dvořák, Chlumčany


1. 12. 2021
Dobrý den,
Nějak tak jsem si je představoval knihu ve svých snech:-) Provedli jste skvělou práci. A to jsem, jak jste asi poznal, docela pedant. Jsem s výsledkem spokojen a kdo ví – třeba za pár let vznikne ve spolupráci s Vaší tiskárnou druhé, rozšířené vydání…
Ještě jednou Vám děkujeme a zdravím. Martin Kareš

kniha Antonín Kareš

Dobrý večer,
i já se za Spolek přátel historie Vamberka připojuji k poděkování za skvěle odvedenou práci na knize Alois Kareš. Moc děkujeme a doufáme v kladnou odezvu u čtenářů, zejména zájemců o tento druh literatury faktu.
Spolek přátel historie Vamberka, Jiří Hostinský

4. 3. 2021Kniha Boží wifina
Kniha Boží wifina
Ráda bych napsala svoji zkušenost s tiskárnou HRG. Vybrala jsem si ji, protože cenová nabídka byla oproti ostatním tiskárnám bezkonkurenčně nejlepší. Komunikace během předání tiskových dat byla bezproblémová a rychlá. Termín dodání tiskárna dodržela, o všem jsme byla perfektně informována. Po převzetí zásilky ale vyvstala chyba, kterou jsem ihned reklamovala. Reakce tiskárny mě velmi mile překvapila. Za chybu se omluvili a ihned ji začali řešit. Řešení, které mi bylo nabídnuto předčilo mé očekávání. Velmi oceňuji nejen rychlé vyřízení reklamace, ale především vstřícnost a snahu o spokojenost zákazníka. Tiskárnu doporučuji!
Mgr. Blanka Ježková, HISLAND

30. 1. 2021
Dobrý den,
chtěli bychom vám velmi poděkovat za skvělé služby spojené s tiskem dceřiny knížky, vstřícné ceny, milé a pohotové jednání paní Ilony Dobešové, její cenné rady ohledně předtiskové přípravy textu a zejména pak trpělivost k chybám, jichž jsme se při tom s dcerou dopouštěly. Děkujeme také za milou pozornost navíc. Našli jsme tiskárnu, do které se budeme velmi rádi vracet. Přejeme vám všem hodně štěstí a spokojených zákazníků.
S pozdravem
Olga Pelánová, Vrané nad Vltavou

1. 8. 2019
Dobrý deň,
knihy dorazili a sú krasne! Spokojnosť a radosť obrovská. Ďakujem, že ste to so mnou zvládli (a vydržali), za profesionálny prístup, všetky rady a úžasný prístup. Teraz možme len veriť vo veľký úspech, čo bude znamenať, že o chvíľu ma máte zase na emaily a telefóne ohľadom novej knihy. Viem, že už teraz sa tešíte! Majte sa zatiaľ krásne!
Srdecne pozdravy
Jana Larsson, Stenungsund, Svedsko

21. 10. 2016
Vážení,
moc děkuji všem za veškerou pomoc, za trpělivý přístup a za výbornou práci, kterou jste při tištění mé knihy odvedli. Děkuji i za všechny užitečné rady, kterými jste mne nasměrovali, jak připravit materiály a za připomínky, které přispěli k lepšímu výsledku. Děkuji také za perfektní práci na obálce knihy, za všechny skvělé návrhy (bylo opravdu těžké z nich vybírat), za ochotu a trpělivost při přípravě. Obálka je přesně podle mých představ, ještě jednou velké díky. Celkově se tisk skutečně velmi povedl, kniha je nádherná a moc se mi líbí, jsem velmi spokojený. Výsledek předčil má očekávání. Pokud se někdy v budoucnu odhodlám k dalšímu tisku knih, určitě  se opět obrátím na vás, stejně tak doporučím vaše služby i lidem ve svém okolí.
Ještě jednou za vše děkuji!
S pozdravem, Jakub Holubec, Malenovice

13. 12. 2015
Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za vysoce profesionální přístup. Jsem naprosto spokojena s mojí první knihou vydanou u Vás. Vypadá naprosto úžasně a líbí se. Děkuji za váš přístup a za zhmotnění všech mých představ o mojí knize. Svoji další knihu určitě vydám zase u Vás a všem začínajícím autorům bych Vaše služby jen doporučila. Naprostá spokojenost! Jste prostě nejlepší!
S vděčností, Pavla Toole, Plzeń

9. 10. 2015
Vážení,
chtěl bych vám jménem Městského soudu v Praze vyjádřit velké poděkování za rychlou a kvalitní práci při tisku Almanachů pražské justice. Data jsme sice dodali na poslední chvíli a termín byl šibeniční, ale zvládli jste to skvěle a v termínu, který jsme požadovali. Jelikož jsem v vaší branži pracoval přes dvacet let, dovedu si tedy představit, co tato práce obnáší a velmi oceňuji váš profesionální přístup k zákazníkům. Zároveň bych chtěl poděkovat za vstřícnost a obětavost při zadávání a zhotovování zakázky i během našich nezbytných konzultací.
S pozdravem a díky
Mgr. Pavel Kraus, Městský soud v Praze

4. 3. 2015
Vážení, Spolupráce s Vámi na mé první připravované knize pro mě byla nečekaně velkým potěšením, počínaje již studováním Vašich přesně navigujících webových stránek, a hlavně díky Vaší následné osobní vstřícnosti, trpělivosti a ochoty, s nimiž jste mne vedli a odpovídali na mé četné dotazy a bez nichž bych přípravu knihy nezvládl. Výsledek pak zcela splnil mé naděje a očekávání, je všestranně naprosto dokonalý! Mohu Vám tedy nyní závěrem vřele poděkovat za vysoce profesionální přístup a perfektní práci, kterých si velmi vážím. Bude-li v budoucnu příležitost k další spolupráci, nebudu váhat. Ať se Vám všestranně daří!
Michal Šťovíček, Praha

2. 6. 2014
Pekný deň
dnes knihy prišli, sú fantastické Ďakujem. Musím povedať, že idú ako teplé rožky. A určite s Vami budem ešte spolupracovať. Ešte raz ĎAKUJEM
s pozdravom Andrea Trubenová, Slovensko

21. 3. 2014
Dobrý den,
Právě jsem rozbalila knihy a moc se mi líbí. Jste v nakladatelství moc šikovní. Děkuji!
Adéla Polloczková, Ostrožská Nová Ves

28. 2. 2014
Dobrý den,
Chci Vám poděkovat za perfektní servis při tvorbě knížky, za skvělé provedení tisku, vazby i obalu. Díky a přeji hodně spokojených zákazníků.
Martin Choutka, Loukov u Mnichova Hradiště

22. 8. 2013
Vážení!

chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci. Byl jsem velmi potěšen především přístupem ke mě jako zákazníkovi. Na každý můj dotaz mi bylo ochotně odpovězeno, informoval jste mě o průběhu prací, většina dohodnutých věcí byla vyřízena ještě v kratším intervalu, než který mi byl nastíněn a celkově jsem měl pocit, že chcete, abych byl jako zákazník maximálně spokojen, což je přístup, který je u nás v České republice bohužel velmi vzácný. Knihy jsou rovněž pěkné.
Ondřej Malchar, Baška

5. 8. 2013
Porovnání tiskových technologií dnes a před 10. lety:

Plně digitální dotisk 10. let starého titulu atlasu nočních motýlů. Tehdy realizováno klasickým ofsetovým tiskem, dnes tisk již plně digitálně. Poctivá šitá vazba v tvrdých deskách (V8). Výsledek je maximálně shodný s původní knihou.

14. 5. 2013
Knihy včera dorazily, vypadají skvěle. Hodně jsme se při jejich tvorbě od Vás naučili, co se týče té technické stránky. Bude se to v budoucnu určitě hodit. Díky moc.
Daria Třesohlavá, Strání

12. 12. 2012
Právě držím v ruce výtisk knížky Věrnost draků a jsem mile překvapena, jak krásnou práci jste odvedli. Mnohokrát Vám děkuji, jste super firma a já vás budu všude doporučovat. Mějte se hezky.
Michaela Čermáková, Praha

3. 9. 2012
Dobrý den,
Moji knihu jsem si v Holešově vyzvedl a jsem maximálně spokojený. V případě dotisku se na Vás stoprocentně opět obrátím. S velkým poděkováním
Marek Svoboda, Kroměříž.

14. 6. 2012
Dobrý den
kniha dorazila, jste rychlejší než bych si snad i představoval a moc se mi líbí. Takhle nějak jsem si ji představoval, vy jste, dokonce, ty moje představy snad i předčili. Chci vám moc poděkovat a popřát hezký den.
Rád vaši firmu doporučím a někdy v budoucnu rád opět využiji. Mějte se krásně, ať se vám daří a více tak spokojených zákazníků jako jsem já.
Jaroslav Štepanovič, Žďár nad Sázavou

26. 1. 2012
Dobrý den,
děkuji vám za spolupráci při přípravě a tisku knihy – vyšla moc pěkně. Prosím o poděkování i všem, co se u vás na knize podíleli. Ještě jednou díky a těším na nějakou další spolupráci.
S pozdravem
Jana Skotáková, ČKD Blansko, a.s.

14. 12. 2011
Jste naprosto uzasni !!! Kdybych to byla byvala tusila, dala bych vam to zadala rovnou a ubrala bych si hooodne moc stresu a bezmoci…
Klidne tisknete na zazloutly papir, myslim, ze by to vic odpovidalo puvodni knizce a hlavne bych se rada co nejvic priblizila puvodni barevnosti…ale to necham na vas, mate dle ceho ladit. Diky moc, konecne doufam v dobry vysledek! 🙂
Hezky zbytek vecera
MF.

15. 12. 2011
Dobrý den,
dnes mi došla zásilka…..děkuji mnohokrát, knížky vypadají náherně a zcela podle mých představ.
Přeji Vám krásné Vánoce.
Mila Jirásková

3. 3. 2011
Zdravím Vás!
Nemohu jinak, než Vám takto poděkovat za profesionální práci, kterou váš tým, vaše firma zajistily při vydání mé knihy Šachista.
Několik zkušeností již s digitálními tiskárnami mám, a řeknu Vám to mezi čtyřma očima, nebyly špatné, to ne, ale nebyly ani vynikající. Zkušenost s Vaší firmou řadím mezi výborné. Byl jsem velmi mile překvapen, v jakém rychlém čase došlo k vytištění knihy – připadalo mi to neuvěřitelné (3 dny, to přece není možné?!). Velmi spokojen jsem i s kvalitou provedené práce. Chtěl bych Vám tímto, samozřejmě i celému kolektivu, poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Klobouk dolů.
Takže: od dnešního dne se stávám Vaší firmě živou reklamou. Budu o Vás šířit jen samou chválu. To za prvé.
Vytištění dalších knih, a k vydání je připravuji nebo připravujeme, svěřím opět Vám. O tom nepochybujte. To za druhé.
Ještě jednou Vám děkuji. Mějte se hezky. A přeji jen šťastné kroky!
Ladislav Kocka, vydavatel a nakladatel

2.12. 2011
Dobrý den,
křest knihy s legendárním Michalem Horáčkem proběhl úžasně, kniha přijata, hurá. Ještě jednou děkuju, vše opravdu z Vaší strany perfektní – komunikace, rychlost, kvalita, dobrá domluva.
Proto bych Vás rád oslovil i s alším tiskem příště. Jste úžasní, děkuju všem  Vašeho teamu! Díky za trpělivost, jsem moc rád, že jsem nakonec dal zakázku právě do Vašich rukou.
Jakub Šedivý

13. 4. 2011
Vážená firmo
dnes jsem převzal a zaplatil došlé DVD. Vše je v pořádku až na nějakou tu rozbitou krabičku, obal DVD. Děkuji za profesionálně a perfektně odvedenou zakázku.
Takže ještě jednou děkuji, přeji krásný zbytek dne ( doufám v další zakázky) a jsem se srdečným pozdravem
František Synek

18.12.2010
Dobrý den,
knihy právě dorazily, všechny jsou v pořádku a krásné. Děkuji Vám za spolupráci a těším na naší další.
S přáním krásných svátků
Kristýna Němcová.

u

22. 3. 2024
Dobrý den,
Jsem mile překvapen, jak proběhla naše spolupráce. Vaše vstřícnost, tolerance a rychlost vyhotovení zakázky. To jsem si ani ve snu nepředstavoval. Každopádně moc děkuji a všude Vás doporučím. Tajně doufám, že Vás ještě jednou budu potřebovat. Uvidím.
Přeji vám všechno nejlepší a hodně úspěchů.

Jaromír Hykl, Vroutek

15. 3. 2022
Dobrý den,
dnes jsem obdržel zásilku s knihami. Jsem z nich nadšen. Vaše www stránky jsou příkladné a byly mi dobrým vodítkem při přípravě knihy. Za spolupráci s Vámi při zadání zakázky a pomoc s grafickým návrhem děkuji. Kniha byla dodána v předem dohodnutém termínu. Všechno bylo perfektně zpracováno a zabaleno. Děkuji také za výtisky navíc. Přeji Vám a Vaší firmě mnoho spokojených zákazníků
Vít Lelek, Strakonice

28. 1. 2022
Dobrý den,
děkujeme za realizaci knihy Borkyně, dnes knížky přišly domů a způsobily obrovskou radost naší malé spisovatelce. Mnohokrát děkujeme, přejeme hodně spokojených klientů a ať se daří!
S pozdravem
Martin Choutka, Loukov u Mnichova Hradiště

24. 11. 2021
Dobrý den,
dnes přišli knížky, a jsou… nádhernéééééééé… jste úplný kouzelníci. celý tým. opět děkujeme mockrát za skvělou spolupráci, a příští rok se budu zase těšit 🙂
PhDr. Marcela Kredátus, Bratislava

16. 11. 2021
Dobrý den,
Děkuji za všechny informace, budu se těšit! Knihu jsem právě uhradila.
Chtěla bych Vám a celému Vašemu týmu také poděkovat za opětovnou spolupráci a úžasnou profesionalitu a pohotovost, ráda Vás budu s čistým svědomím doporučovat dál! Máte mé obrovské díky. Přeji krásný den,
Tereza Richter, Kroměříž

kniha Bedny14. 7. 2021
Dobrý den!
Dneska BEDNY dorazily. Asi hodinu jsme je s manžílkem tahali domů. A jsou naprosto krásné! Teda to se povedlo, já jsem mega nadšená!!! Ani nemůžu uvěřit tomu, že to vyšlo. Celý den se kochám! Jste nejlepší, děkuji moc!
Rosana Zvelebilová, Brno
7. 10. 2020
Dobrý den! Knihy došli dnes ráno v pořádku. Udělali jste fantastickou práci! Ještě jednou mnohokrát děkuji.
Jiří Kučera, Valašské Meziříčí

29. 9. 2020
Chtěla bych Vám touto cestou opět poděkovat za velmi kvalitní práci. Knihy vypadají perfektně, jak obálka, tak i veškerá grafika uvnitř včetně obrázků. Děkuji také mnohokrát za Vaší asistenci s přípravou podkladů. Vážíme si moc Vašeho přístupu a kvality odvedené práce a budeme se těšit na další spolupráci.
Krisýna Stejskalová, Praha

18. 5. 2016
Dobrý večer, dneska jsem měl poprvé možnost vidět výsledek a knížka je opravdu moc pěkná, tisk i vazba krásná. Velmi děkuji za neuvěřitelnost rychlost, ochotu a proobchodní přístup. Nezbývá mi, než se těšit na dotisk, a doufat, že budeme mít peníze na lepší vazbu.Knížka si jí zaslouží.
Ať se Vám daří, jsem vděčný, že jsme ve Vás našli takového spolehlivého partnera. Příští zakázka skončí samozřejmě uvVás.
Daniel Adam Balušek, Mrač

3. 12. 2015
Dobrý den,
nyní jsem obdržela balík s knihami, jsou nádherné, mnohokrát vám všem děkuji. Jsem nad míru spokojená. Doufám, že s druhou knihou s vámi mohu také počítat do budoucna. Ještě jednou děkuji,
Andrea Hanušová, Česká Skalice

5. 2. 2015
Dobrý večer,
potvrzuji přijetí zásilky a děkuji za Vaší práci, profesionální a skvělá! Díky moc, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Jenom chci upozornit, že výtisků jsem dostal 11 a ne 10, které jsem si objednal.:-)
S pozdravem, Tomáš Dungl, Praha

15. 1. 2015
Vážení
rád bych Vám touto cestou poděkoval za příjemnou a ochotnou spolupráci. Vaše společnost vyniká nejen kvalitou zpracování, ale především svým milým a ochotným přístupem k zákazníkovi. Spolupracovat s Vámi je radostí, kdy má člověk pocit, že vše jde hladce. Takovýto přístup zajišťuje, že Vás budu nadále doporučovat a v budoucnu se na Vás s důvěrou opět obrátím.
S pozdravem, Ondřej Malchar, Baška

12. 1. 2015
Dobrý den, 
moc děkuji za veškerou podporu a výborně odvedenou práci. Knížky v pořádku dorazily a jsou nádherné! Přeji Vám i Vaší firmě to nejlepší ve Vašem podnikání
S pozdravem S. Peková, Budišov

4. 4. 2014
Dobrý den,
kniha přišla rychle, v pořádku, jsem moc nadšená z její podoby a byl to pro mě nezapomenutelný narozeninový dárek. S Vaší spoluprácí jsem velice spokojená a těším se i na naši další.
Martina Měkutová, Praha 

7. 11. 2013
Dobrý den,
dnes Vámi vytištěné knihy dorazily, chci Vám poděkovat a zároveň konstatovat skvělou práci. V budoucnosti se na Vás opět s důvěrou obrátím. Díky.
Petr Kyrian, Chotěšov

29. 8. 2013
Dobrý den,
Knihy vyšly znamenitě, opět jste odvedli výtečnou práci, i vaší zásluhou kniha vypadá velmi dobře! Ještě jednou díky za bezvadně odvedenou práci a těším se na další spolupráci.
Roman Hartl, Rakovník

7. 8. 2013
Dobry den,
Potvrzuji prevzeti, knihy jsou v poradku a vypadaji dobre. Dobra prace, dekujeme.
Michal Kušnier, Praha

17. 7. 2013
V pondeli jsem dorazil do Cech a mel jsem moznost si prevzit knihy, ktere jste pro me tiskli. Chtel bych Vam touto cestou moc podekovat za Vasi vysoce profesionalni praci. Jsem se vsim nadseny, vse dopadlo nad moje ocekavani. Uz i to, ze jste sami opravili posledni stranku svedci o tom, jak profesionalne ke vsemu pristupujete. O teto strance jsme Vam zapomeli rici a o to vic Vam dekuji za opravu. Jeste jednou Vam moc dekuji.
Josef Podlaha, Australie

13. 12. 2012
Dobrý den,
chtěla bych Vám jménem svým i autorky knihy (mojí maminky) moc poděkovat za práci, kterou jste odvedli. Jsme s knihou nesmírně spokojené. Začátkem roku 2013 určitě budeme chtít knihu dotisknout a zároveň vydat další publikace, na kterých již pracujeme. S radostí se na Vás opět obrátíme. S pozdravem
Kristýna Stejskalová, Praha

16. 10. 2012
Děkujeme vám za vaši perfektní práci, rychlé dodání a přístup samotný. Jsme nadmíru spokojeni a určitě počítejte s naší opětovnou spoluprací. S přátelským pozdravem,
Jakub Vaněk, designer

24. 8. 2012
Dovolte mi ještě jedenkrát Vám poděkovat za precizní provedení knihy, která si získala poměrně velký pozitivní ohlas, a to nejen mezi místními radioamatéry, ale i Brně, Olomouci, Praze, kam až pronikla, aniž bych ji dával do prodejní sítě…
Ing. František Pohl, Šumperk

15. 5. 2012
Dobrý den,
zásilka došla v pořádku a knížky jsou naprosto skvělé. Profesionální kvalita tisku, vazby, obálky – prostě všeho.
Léčivou knihu jsem zatím „nečetl“, ale předpokládám, že její obsah je také OK.
Jsem rád, že jsem zvolil Vaši firmu a rád se na Vás v budoucnu obrátím.
S pozdravem a díkem,
Petr Matějka, Jičín

20. 1. 2012
Vážení,
knížka je vyvedená, moc děkuji a na další spolupráci se těším – doufejme, že z naší strany to půjde hladčeji – Vaše strana je příkladná.
Zdraví a ještě jednou děkuje
Stejskalová
Janáčkova akademie múzických umění v Brně

Všem našim zákazníkům děkujeme za krásné e-maily a recenze!