Úvod / pro nakladatele

Knihy pro nakladatele a vydavatele, téměř ON-LINE!

TISKOVÝ EXPRESS – Prodej knih bez velkých skladových zásob

Tisk knih až na základě objednávek, téměř on-line, patří k moderním obchodním modelům, kdy nevážete finanční prostředky na skladové zásoby. Nechte si volné ruce pro nové publikační projekty! Knihy dotiskujte, až když budou potřeba. Když může Amazon tisknout až na základě objednaných titulů, proč ne čeští nakladatelé?
My to pro Vás umíme!

Znáte ten pocit z neprodejných knih?

Veškeré finance, které leží ladem v zásobách knih jsou mrtvé, nevyužité a často jen prodlužují okamžik, kdy knihy stejně skončí v levných výprodejích. Často s cenou pod výrobními náklady celého projektu.

Zásobujete levné knihy zbožím pod cenou?

Myši ve skladě opravdu nepatří k Vašim zákazníkům! Naše knižní výroba Vám dokáže dodávat knihy JUST-IN-TIME, dle Vašeho měsíčního nebo čtvrtletního plánu prodeje. Budete tak knihy prodávat na základě skutečné poptávky. Na základě platných objednávek. A může si je u nás vyzvedávat přímo distributor, téměř on-line.


TISKOVÝ EXPRESS – Případová studie vydávání a tisku knih JUST-IN-TIME 

Na základě zkušeností s prodejem Vašeho konkrétního titulu za určitý časový úsek (jeden měsíc, čtvrt roku, půl roku) si každý vydavatel dokáže na toto období odhadnout minimální prodejnost knihy. Odhad minimálního nákladu je lepší, než přestřelit „jistý úspěch“ rovnající se ztrátě.

Pokud se vyrobí zásoba knih pouze na toto období, nehrozí finanční ztráta v případě špatného odhadu směrem „k většímu očekávání“. Pouze se o nějaký čas prodej prodlouží. Finanční ztráty tak ale jistě nevzniknou.

Dojde-li k rychlejšímu vyprodávání titulu, jsme schopni v řádu několika dnů dodat dotisk reflektující na nové prodeje. Téměř on-line.
Dodáváme expresně knihy ve vazbě V2, V4 a  V8, v nákladech od 10 ks (!). Produkujeme na nejmodernějších tiskových a vázacích linkách určených pro expresní a cenově efektivní výrobu. Neumíme konkurovat velkovýrobě typu „Harry Potter“, umíme být ale efektivní u běžných titulů.

Nakladatelé! Nevyrábějte ležáky!

Pojďte si s námi spočítat tento obchodní model. Včetně úspory nákladů za skladování, vázané finanční prostředky a ztráty z poškozených titulů vlivem dlouhodobého skladování nebo špatného zacházení distributora. Kontaktujte nás a vyzkoušejte některý z Vašich nových titulů vydávat jinak, tentokráte s námi! Nebo se s námi alespoň podělte o Váš názor na naši nabídku. Za všechny reakce předem děkujeme!


 

Knihy v malých, ale pohotových nákladech – TISKOVÝ EXPRESS

  • tisk zkušebních nákladů knih pro odzkoušení reakce zákazníků. Každý knižní projekt  souvisí s návratností investic. I titul, který se na první pohled zdá jednoznačným bestsellerem, může zklamat a generovat ztrátu. Nebo zisk podstatně vzdálený původně optimistickému předpokladu.
  • efektivní tisk knih až na základě objednávek. Vydávejte podstatně více titulů než při klasickém způsobu publikování. Kolik máte opravdových knižních bestsellerů ve Vašem prodejním portfoliu?
    Kolik máte titulů, které rychle vrací Vaše vložené peníze?
  • tématické, specializované a odborné tituly pro užší okruh čtenářů. Tato skupina zákazníků
    je schopna knihu koupit i za vyšší částku než je obvyklé u titulů pro masový trh.
  • dotiskujte vyprodané tituly v menším, než původním nákladu. Podle zájmu čtenářů, téměř on-line!
  • eKnihy jsou budoucnost, jejich varianty v malém tištěném nákladu mohou být skvělým doplňkem.
Vydejte si vlastní knihu, print on demand | TISKOVÝ EXPRESS

TISKOVÝ EXPRESS – naše nabídka produkce knih pro nakladatele

 

Nabídka pro nakladatele:

Knihy jsme schopni pro smluvní partnery vytisknout a připravit k odebrání v řádu 3–8 dnů,
v závislosti na nákladu a typu požadovaného zpracování.

V2, lepená vazba, měkké desky,
250–300gr, s potiskem a laminací
V4, šitá lepená vazba,
měkké desky 250–300gr,
s potiskem a laminací
V8, šitá vazba, tvrdé desky,
s barevným potiskem a laminací nebo s plátěným potahem desek